TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

Sat 1

ONS

NPO 2 Extra

Geen programmering
5:25
Auf Streife
6:15
Auf Streife
7:15
Auf Streife
8:15
So gesehen - Talk am Sonntag
8:35
Genial daneben
9:35
LUKE! Die Greatnightshow
11:45
The Voice of Germany
14:30
Tip
Harry Potter and the Sorcerer's Stone
17:40
Das große Backen
19:55
Sat.1 Nachrichten
20:15
The Voice of Germany
23:00
Die Martina-Hill-Show
23:30
Das Quiz, für das Jörg Pilawa keine Zeit mehr hatte
0:30
The Voice of Germany
2:45
Auf Streife - Die Spezialisten
3:30
Auf Streife - Die Spezialisten
4:20
Auf Streife
4:45
Auf Streife
Geen programmering
Geen programmering
6:30
Doctor Finlay
7:30
On the Buses
8:01
Ontdek je plekje
8:30
Oorlogsverhalen
9:01
Tommy teleshopping
10:00
Miss Marple
11:01
Tommy teleshopping
12:30
The Beverly Hillbillies
13:00
The flying doctors
14:00
Tommy teleshopping
14:30
De plaat Blijft hangen
15:00
Tommy teleshopping
15:30
Some Mothers Do 'Ave 'Em
16:00
Hetty Feather
16:30
Ouwe Jongens Smørrebrød
16:45
Ouwe Jongens Smørrebrød
17:01
The Onedin Line
18:01
The High Chaparral
19:00
The High Chaparral
20:00
'Allo 'allo!
20:30
La piovra
21:30
The flying doctors
22:30
Doctor Finlay
23:30
On the Buses
0:01
The Professionals
1:01
Retourtje toen
1:32
Nederland toen
2:01
Egmond Binnen
4:00
De plaat Blijft hangen
4:26
Cor Bakker ontvangt...
5:00
Oorlogsverhalen
5:30
Het Nederlandsche Cabaretalbum
Geen programmering
6:40
Podium Witteman extra
7:30
De vloer op kort
7:40
Art Department
7:45
Podium Dans
8:15
150 Psalms
9:15
De vloer op kort
9:25
België scherpgesteld
10:15
De vloer op kort
10:25
Verborgen verleden
11:10
De vloer op kort
11:20
BuitenSpelen
11:45
Door de ogen van ...
11:55
Eerbetoon aan Daniël Wayenberg
13:15
De vloer op kort
13:25
Jazzportretten
13:55
Back to North Sea Jazz
15:00
BuitenSpelen
15:20
De vloer op kort
15:30
Synth Pop
16:25
New Order - Live in Glasgow
18:00
Een bewogen jeugd - 100-jarigen over het Interbellum
18:10
De vloer op kort
18:20
The birth of shopping
19:15
Podium Witteman extra
20:10
Kijken in de ziel: Artsen
20:45
Best of City Folk
21:15
50 documentaries to see before you die
21:55
Street Fight
23:20
North Sea Jazz classics
1:25
De documentaireklassieker
3:25
Verborgen verleden
4:10
Jazzportretten
4:45
Back to North Sea Jazz
5:45
BuitenSpelen