TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

Geen programmering
6:05
Nederland in beweging
6:25
Tip
De grote kleine treinencompetitie
7:20
Tip
Jochem in de wolken
8:10
Aria
9:10
Tip
70 jaar tv: Je beste vriend
10:00
WNL op zondag
11:05
Tip
65 jaar Prinses Beatrix Spierfonds: Samen krachtig tegen spierziekten
12:00
NOS Journaal
12:10
Buitenhof
13:10
Studio sport
15:15
Tip
Studio sport
17:20
Studio sport
18:00
NOS Journaal
18:10
Studio sport
19:00
Studio sport Eredivisie
20:00
NOS Journaal
20:25
Tip
Aria
21:25
Je zou het moeten weten
22:20
Tip
Maud & Babs
23:00
Studio voetbal
23:55
NOS Journaal
0:10
Matthijs gaat door
1:05
WNL op zondag
2:15
NOS Journaal
2:30
NOS Journaal
2:35
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Andries
7:30
Ik mis je
8:00
Tip
Petrus in het land
8:25
Tip
De verwondering
8:55
Ik mis je
9:20
Zie je zondag!
9:45
Geloofsgesprek
10:00
Eucharistieviering
11:05
Heilig mensenwerk - De reis naar de NBV21
11:35
Metterdaad
11:45
Nederland zingt: Dichtbij
12:40
Andries
13:04
Wilde Ganzen
13:10
Fryslân dok
13:40
Brainwash talks
13:55
Tip
In de voetsporen van de wederopbouw
14:45
EO allegro: Van Sweelinck tot Stravinsky
15:25
De boeddhistische blik
16:25
Iedereen verlicht
16:51
Socutera
17:00
NOS Journaal
17:10
Tip
Jacobine op 2
17:40
De zin van je leven
17:55
Tip
Schatten uit de schaduw
18:15
Podium Witteman
19:20
Brommer op zee
20:15
Tip
Reaction
21:05
Metropolis
21:30
Nieuwsuur
22:10
VPRO Tegenlicht
23:05
Tip
Smoeder
23:40
Tip
Last days
0:35
Brommer op zee
1:30
Tip
Jacobine op 2
2:00
Naches
2:15
Nieuwsuur
2:55
Buitenhof
3:50
Nieuwsuur
Geen programmering
6:30
Pingu
6:35
Pieter Konijn
6:51
Mijn petsaurus
6:55
Rintje
7:00
Pip & Posy
7:05
Lief monster
7:15
Peppa pig
7:20
Peppa pig
7:25
Apennoten pop
7:40
Splat & Seymour
7:50
De smurfen
8:00
Zo is Joey!
8:15
Kindertijd
8:25
Trex
8:30
Studio snugger
8:45
Zappsport
9:05
Ninja nanny
9:25
De proefkeuken
9:50
Koken met konijnen
10:10
Hoofdzaken
10:25
Zeven kleine criminelen
11:05
De blauwe hond
11:25
De stripshow
11:35
Vlogmania kort
11:45
Klaas kan alles
12:10
De faker
12:25
De faker
12:45
De leeuwenkuil
14:40
Brugklas weekoverzicht
15:30
Tip
Zappbios: Rosie & Moussa
17:00
Tussen kop en staart
17:10
Zapp your planet
17:30
Topdoks
17:50
Brainstorm
18:15
Vlogmania
18:35
Taarten van Abel
19:00
Jeugdjournaal
19:20
ZappDoc: Nog één week
19:45
3 op reis
20:20
Tip
Deep shit
20:50
Tip
Reizen Waes Nederland
21:40
Tip
Plakshot
22:20
Splntr!
23:15
Media inside
0:05
Studio sport Eredivisie
1:05
Studio voetbal
2:05
Jeugdjournaal
2:35
Studio sport
3:15
Studio sport Eredivisie
4:09
Tekst-tv