TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

Geen programmering
5:35
Tip
Olympische Spelen Tokio 2020
7:00
Tip
Olympische Spelen Tokio 2020
8:00
Olympische Spelen Tokio 2020
9:00
Olympische Spelen Tokio 2020
10:00
Olympische Spelen Tokio 2020
12:00
Olympische Spelen Tokio 2020
14:00
Olympische Spelen Tokio 2020
15:00
Olympische Spelen Tokio 2020
16:05
Studio sport
17:00
NOS Journaal
17:10
Sportlab Sedoc
17:52
Tip
Olympische dromen
18:00
NOS Journaal
18:05
Floortje naar het einde van de wereld
18:55
NOS OS Tokio vandaag
20:00
NOS Journaal
20:25
NOS OS studio Tokio
21:20
Tip
Klassiekers met Kleinsma
22:15
Andere tijden sport
22:50
Matthijs gaat door
23:55
NOS Journaal
0:10
NOS OS studio Tokio
1:00
Andere tijden sport
1:25
NOS Journaal
1:35
NOS Journaal
1:41
Tip
Olympische dromen
1:50
Tip
Olympische Spelen Tokio 2020
3:00
Olympische Spelen Tokio 2020
4:00
Olympische Spelen Tokio 2020
5:00
Olympische Spelen Tokio 2020
Geen programmering
Geen programmering
6:45
Gewijde grond
7:25
Ik mis je
8:00
Petrus in het land
8:25
Tip
De verwondering
8:55
Ik mis je
9:20
Zie je zondag!
9:45
Geloofsgesprek
10:00
Eucharistieviering
11:05
Tip
Toen was geloof heel gewoon
11:40
Metterdaad
11:50
Nederland zingt: Dichtbij
12:45
Andries
13:08
Wilde Ganzen
13:10
Fryslân dok
13:40
Brainwash talks
14:00
Tip
Dwars door de Middellandse Zee
14:45
Tip
Alleen op een eiland met Hans Dorrestijn
15:25
Stad van verlangen
16:21
Naches
16:30
De nieuwe buur
16:55
Socutera
17:00
NOS Journaal
17:10
Tip
Jacobine op 2
17:40
Metterdaad
18:00
Tip
Chazia en Puccini
18:50
The wonder of animals
19:30
Joanna Lumley's Britain
20:25
Tip
Zomergasten
23:30
Tip
Zomergastfilm: Das weisse Band
1:55
Tip
Jacobine op 2
2:24
Naches
2:35
Journaal met gebarentolk
Geen programmering
6:30
Pingu
6:35
Sarah en Eend
6:45
Bol & Smik
6:55
Pieter Konijn
7:10
Casper en Emma
7:20
Casper en Emma
7:35
Casper en Emma
7:45
Vreemde eend
7:55
Iedereen K3
8:15
BabyBeestenBoel
8:25
Kindertijd
8:30
WieKent de Boterhamshow
8:45
Zappsport
9:05
Tip
Zappbios: Penny's Shadow
10:40
Fake it till you make it
10:50
Pieter in de prehistorie
11:15
De stripshow
11:25
De blauwe hond
11:40
De dokter Corrie show
12:00
Klaas kan alles kort
12:05
De zomer van Zoë
12:15
De zomer van Zoë
12:30
De leeuwenkuil
14:30
Flexe gasten
14:40
Flexe gasten
14:55
Flexe gasten
15:05
Flexe gasten
15:20
Flexe gasten
15:35
Tip
Zappbios: Oskars Amerika
16:45
Checkpoint
17:05
Zapp your planet
17:30
Topdoks
17:55
Welkom in de jaren 60
18:20
Steken en prikken
18:35
Taarten van Abel
19:00
Jeugdjournaal
19:20
Keet skate
19:45
3 op reis specials
20:20
Tip
Mi vida
21:50
Toren C
22:25
Kiki Schippers met band
23:30
The dog house
0:25
3 op reis specials
1:05
Jeugdjournaal
1:35
Tekst-tv