TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

Geen programmering
5:55
Nederland in beweging
6:10
MAX geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:35
NOS Journaal
6:40
NOS Journaal
6:45
NOS Journaal
6:50
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:10
Goedemorgen Nederland
7:30
NOS Journaal
7:35
Goedemorgen Nederland
8:00
NOS Journaal
8:10
Goedemorgen Nederland
8:30
NOS Journaal
8:35
Goedemorgen Nederland
9:00
NOS Journaal
9:10
Goedemorgen Nederland
9:30
NOS Journaal
9:35
Goedemorgen Nederland
10:00
NOS Journaal
10:15
Nederland in beweging
10:30
NOS Journaal
10:40
MAX geheugentrainer
11:00
NOS Journaal
11:15
Tijd voor MAX
12:00
NOS Journaal
12:15
De nieuws BV
13:00
NOS Journaal
13:20
NOS Journaal
13:35
NOS Journaal
14:00
NOS Journaal
14:15
Kook mee met MAX
14:30
NOS Journaal
14:45
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:25
Op1
16:30
Soep, sores en soelaas
17:00
NOS Journaal
17:10
Tijd voor MAX
17:55
Politieke partijen
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:45
Sportjournaal
19:00
Khalid & Sophie
20:00
NOS Journaal
20:35
Radar
21:25
Tip
Spoorloos
22:25
Op1
23:25
NOS Journaal
23:55
Op1
0:55
NOS Journaal
1:25
EenVandaag
1:50
Journaal met gebarentolk
2:25
NOS Journaal
2:50
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
6:10
Tijd voor MAX
7:00
Journaal met gebarentolk
7:15
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:38
NOS Journaal
7:42
NOS Journaal
7:46
NOS Journaal
7:50
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:15
NOS Journaal
8:30
NOS Journaal
8:38
NOS Journaal
8:42
NOS Journaal
8:46
NOS Journaal
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Nederland in beweging
9:30
Buitenhof
10:25
Nieuwsuur
11:00
NOS Journaal
11:15
Metterdaad
11:25
NOS Journaal
11:40
Tip
Noord-Zuid-Oost-West
12:05
Kook mee met MAX
12:25
BinnensteBuiten
12:57
Politieke partijen
13:00
NOS Journaal
13:20
Studio voetbal
14:15
MAX Maakt Mogelijk special
14:30
Tip
Oases in de Lage Landen
15:20
Blauw bloed
16:00
NOS Journaal
16:10
Oppassen!!!
16:40
De geknipte gast
17:00
NOS Journaal
17:05
Tip
De smaak van Joël
17:50
De zin van je leven
18:00
NOS Journaal
18:15
NOS Journaal regio
18:20
Noord-Zuid-Oost-West
18:50
Tip
BinnensteBuiten
19:20
Typisch Lemmer
19:55
Per seconde wijzer
20:30
Tip
2Doc: Gebroken
21:30
Nieuwsuur
22:15
Tip
Pointer
22:50
Kruispunt
23:25
Adieu God?
23:55
Andries
0:25
De nachtzoen
0:35
Nieuwsuur
1:25
Nieuwsuur
Geen programmering
6:30
Pingu
6:35
Sesamstraat
6:55
Beer Bo
7:00
Samson & Marie
7:04
Zin in Zappelin
7:07
Zin in Zappelin
7:10
Calimero
7:20
Zin in Zappelin
7:25
Kindertijd
7:34
Zin in Zappelin
7:35
Beestenbrigade
7:52
Zin in Zappelin
7:55
Splat & Seymour
8:05
Zin in Zappelin
8:10
Machtige Mike
8:20
Shaun het schaap
8:25
Masha en de beer
8:35
Mike de ridder
8:45
Charlie & Lola
9:00
Maja de Bij
9:11
Rita & Krokodil
9:16
Olly, het kleine witte busje
9:20
No-no
9:30
Sarah en Eend
9:35
Tip de muis
9:40
Teletubbies
9:55
Hoi Duggee
10:02
Timmy tijd
10:05
Kiwi & Strit
10:10
Joe en Jack
10:20
Olivia
10:30
Ernest & Celestine
10:45
Woezel & Pip overal vriendjes
10:59
Pim en Pom
11:05
Sesamstraat: 10 voor ...
11:15
Calimero
11:25
Clangers
11:35
Babar en de belevenissen van Badou
11:50
Sesamstraat
12:03
Zin in Zappelin
12:06
Zin in Zappelin
12:10
Kindertijd
12:15
Zin in Zappelin
12:25
Waffie de wonderhond
12:33
Zin in Zappelin
12:35
Bollie en Billie
12:48
Zin in Zappelin
12:50
Leo & Tijg
13:00
Zin in Zappelin
13:10
Koekiemonsters eetkar
13:15
Masha en de beer
13:20
Buurman en Buurman
13:25
Tip
The Gruffalo
13:55
K3 rollerdisco club
14:15
Wickie de Viking
14:25
Lassie
14:50
Jungle book
15:00
Grizzy en de Lemmings
15:10
Lucas etc.
15:15
Kosmoo
15:40
Mees Kees
16:05
Deadly 60
16:35
Dance academy
17:00
Zapp Kids top 20
17:25
Checkpoint
17:50
Freeks jungle school
18:05
SpangaS: De campus
18:15
Brugklas
18:25
De faker
18:45
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First dates
20:25
Tip
Anna's brains
21:15
Dream school
22:25
Tiki taka Touzani
23:00
Tip
Plakshot
23:40
Khalid & Sophie
0:35
Tip
Anna's brains
1:30
Dream school
2:35
Tiki taka Touzani
3:10
Jeugdjournaal
3:30
Khalid & Sophie
4:18
Tekst-tv