TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

5:55
Nederland in beweging
6:10
MAX Geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:35
NOS Journaal
6:40
NOS Journaal
6:45
NOS Journaal
6:50
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:15
NOS Journaal
7:30
NOS Journaal
7:40
NOS Journaal
8:00
NOS Journaal
8:15
NOS Journaal
8:30
NOS Journaal
8:40
NOS Journaal
9:00
NOS Journaal
9:15
Nederland in beweging
9:30
NOS Journaal
9:40
MAX Geheugentrainer
10:00
NOS Journaal
10:20
Bureau sport: Het WK daklozen 2019
10:55
Tip
Uit mijn keuken
11:40
NOS Journaal
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:35
Kook mee met MAX
13:00
NOS Journaal
13:20
NOS Journaal
13:35
NOS Journaal
14:00
NOS Journaal
14:15
Kook mee met MAX
14:30
NOS Journaal
14:45
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:20
NOS Journaal
15:35
NOS Journaal
16:00
Jinek
17:00
NOS Journaal
17:05
Van onschatbare waarde
17:55
Politieke partijen
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:45
Sportjournaal
19:00
Tip
Uit mijn keuken
20:00
NOS Journaal
20:35
Radar extra: the Implant Files: De resultaten
21:25
Tip
We zijn er bijna!
22:20
Tip
Denkend aan Holland
23:00
Jinek
0:00
NOS Journaal
0:15
NOS Sport: EK Volleybal
0:40
Jinek
1:40
EenVandaag
2:15
NOS Journaal
2:30
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Journaal met gebarentolk
7:15
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:45
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:15
NOS Journaal
8:30
Journaal met gebarentolk
8:45
NOS Journaal
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Metterdaad
9:30
Tip
Rail away
10:00
Buitenhof
11:00
NOS Journaal
11:15
NOS Journaal
11:35
Big fish Klaas
12:25
BinnensteBuiten
12:57
Politieke partijen
13:00
NOS Journaal
13:25
Studio voetbal
14:20
MAX Maakt Mogelijk
14:40
A Family Quartet
16:00
NOS Journaal
16:10
Blauw bloed
16:45
Metterdaad
17:00
NOS Journaal
17:10
Tip
Victoria
18:05
De slimste mens
18:55
BinnensteBuiten
19:30
Joanna Lumley's silk road
20:25
De slimste mens
21:15
Planeet Nigeria
22:00
Nieuwsuur
22:45
Tip
Tricky Dick
23:35
Op zoek naar een parkinsonmedicijn
0:25
De nachtzoen
0:40
Nieuwsuur
1:20
Nieuwsuur
Geen programmering
6:30
Pingu
6:35
Clangers
6:50
NoNo
6:55
Bing
7:05
Sesamstraat
7:20
Maja de Bij
7:35
Noddy, de detective
7:45
Ringel Singel 19
7:50
Apennoten XL
8:05
Nils Holgersson
8:20
Shaun het schaap
8:25
Waffel de wonderhond
8:40
Calimero
8:50
Nelli en Nora
9:00
Ziggy en de Zootram
9:10
Raad eens hoeveel ik van je hou
9:20
Hoi Duggee
9:30
Kindertijd
9:55
De avonturen van Barbapapa
10:05
Teletubbies
10:15
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:25
Sarah en Eend
10:32
Timmy tijd
10:35
Woezel & Pip overal vriendjes
10:55
Pieter Konijn
11:05
Sesamstraat: 10 voor ...
11:20
Rita & Krokodil
11:25
Pingu in de stad
11:35
Pim en Pom
11:40
Wickie de Viking
11:50
Masha en de beer
12:00
Mike de ridder
12:15
Waffel de wonderhond
12:25
Mega Mindy
12:50
Babar en de belevenissen van Badou
13:10
Kindertijd
13:35
Inui
13:40
Sesamstraat
13:55
Bollie & Billie
14:10
Pippi Langkous
14:35
Jungle book
14:50
Bommetje!
15:45
Betreden op eigen risico
16:35
Checkpoint
16:40
De regels van Floor
16:45
De regels van Floor
17:00
De regels van Floor
17:10
De regels van Floor
17:25
SpangaS
18:15
SpangaS op zomervakantie
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First dates Ireland
20:25
De diva in mij
21:15
Flack
22:05
Sluipschutters
22:40
Mag ik u kussen?
23:25
NOS Sport
0:00
The Graham Norton show
0:55
De diva in mij
1:35
Tekst-tv