TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

BBC World

NPO 1 Extra

BVN

Geen programmering
5:00
World News
5:30
Hardtalk
6:00
The Briefing
6:30
Business Briefing
6:45
The Briefing
7:00
The Briefing
7:30
Business Briefing
7:45
The Briefing
8:00
World News
8:30
World News
8:45
World Business Report
9:00
World News
9:30
Worklife
10:00
World News
10:10
BBC News Special
10:30
Hardtalk
11:00
Live With Lucy Hockings
11:30
In Business Africa
12:00
Live With Lucy Hockings
12:30
World Business Report
12:45
Sport Today
13:00
Live With Lucy Hockings
13:30
Live With Lucy Hockings
14:00
Impact
14:30
Impact
14:45
Sport Today
15:00
Impact
15:30
Talking Business with Aaron Heslehurst
16:00
Impact
16:30
Hardtalk
17:00
Global with Matthew Amroliwala
17:30
Global with Matthew Amroliwala
18:00
Global with Matthew Amroliwala
18:30
BBC Focus on Africa
19:00
Global with Matthew Amroliwala
19:15
Global Business
19:30
Hardtalk
20:00
Beyond 100 Days
20:30
Beyond 100 Days
21:00
Outside Source
21:30
Sport Today
22:00
Outside Source
22:30
Outside Source
23:00
BBC World News America
23:30
BBC World News America
0:00
Newsday
0:30
Asia Business Report
0:45
Sport Today
1:00
Newsday
1:30
Asia Business Report
1:45
Sport Today
2:00
Newsday
2:30
Asia Business Report
2:45
Sport Today
3:00
World News
3:30
Asia Business Report
3:45
Sport Today
4:00
World News
4:30
The travel show
Geen programmering
Geen programmering
3:25
Scott & Bailey
4:55
Tip
Poldark
5:50
Vroege vogels
6:35
Nachtdieren
7:05
Spoorloos
7:55
TV monument
8:45
Rail Away: Brazilië: Ouro Preto-Mariana, São João del Rei-Tiradentes
9:20
Buitenhof
10:15
Nieuwsuur
10:45
WNL op zondag
11:45
Tijd voor MAX
12:45
Vroege vogels
13:17
Natuur op 2
14:10
Nachtdieren
14:40
Spoorloos
15:30
Tip
Hier zijn de Van Rossems
16:05
Tip
Andere tijden
16:35
Tip
Per seconde wijzer
17:00
Kook mee met MAX
17:10
Keuringsdienst van waarde
17:35
BinnensteBuiten
18:00
Typisch
18:25
First dates
19:10
Tip
Victoria
20:00
Tip
Hinterland
21:30
Deadwater Fell
22:25
Commissaris Maltese
23:10
Tip
De geniale vriendin
0:15
Tip
Morden i Sandhamn
1:55
Tip
DCI Banks
Geen programmering
Geen programmering
6:15
Mondo
7:05
VRT Journaal
8:00
Studio sport Eredivisie
8:55
NOS Journaal
9:10
Weerbericht Europa/Afrika
9:15
Twee tot de zesde macht
10:05
Tip
Het Israël van Heertje en Bromet
10:50
Studio voetbal
11:45
Zondag met Lubach
12:15
Nieuwsuur
12:45
Weerbericht Amerika/Caraïben
12:50
Iedereen beroemd
14:00
Danny op straat
14:10
Blauw bloed
14:50
Harkum
15:15
NOS Journaal
15:30
Fryslân dok
16:00
Nachtdieren
16:30
Sesamstraat
16:45
Britt's beestenbende
17:10
De buitendienst
17:30
Blokken
17:55
Thuis
18:20
EenVandaag
18:50
Dagelijkse kost
19:00
VRT Journaal
19:45
De wereld draait door
20:35
NOS Journaal
20:55
Weerbericht Europa/Afrika
21:00
Boer zoekt vrouw
22:05
Down the road
22:50
Nieuwsuur
23:30
Weerbericht Amerika/Caraïben
23:35
Op1
0:35
Iedereen beroemd
1:00
VRT Journaal
1:35
Typisch
2:00
Danny op straat
2:10
Blauw bloed
2:50
Harkum
3:15
NOS Journaal
3:30
Fryslân dok
4:00
Nachtdieren
4:30
Sesamstraat
4:45
Britt's beestenbende
5:10
De buitendienst
5:30
Blokken
5:55
Thuis