TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

CNN

BBC World

NPO 1 Extra

5:00
Amanpour
6:00
CNN Newsroom (with World Sport)
8:00
CNN Newsroom
9:30
African Voices Changemakers
10:00
Early Start
11:00
Amanpour
12:00
New Day
14:00
CNN Newsroom
14:30
World Sport
15:00
First Move with Julia Chatterley
16:00
CNN Newsroom (with World Sport)
17:00
CNN Newsroom
17:45
Marketplace Africa
18:00
The Express
18:30
Inside Africa
19:00
Amanpour
20:00
Hala Gorani Tonight
21:00
Quest Means Business
22:00
The Lead with Jake Tapper
23:00
The Brief
23:30
World Sport
0:00
CNN Newsroom
0:30
African Voices Changemakers
1:00
CNN Newsroom
1:30
World Sport
2:00
Anderson Cooper 360
3:00
Cuomo Prime Time
4:00
CNN Tonight with Don Lemon
Geen programmering
5:00
World News
5:30
Hardtalk
6:00
The Briefing
6:30
Business Briefing
6:45
The Briefing
7:00
The Briefing
7:30
Business Briefing
7:45
The Briefing
8:00
World News
8:30
World News
8:45
World Business Report
9:00
World News
9:30
Worklife
10:05
Front Row Late
10:30
Hardtalk
11:00
Live With Lucy Hockings
11:30
Our world
12:00
Live With Lucy Hockings
12:30
World Business Report
12:45
Sport Today
13:00
Live With Lucy Hockings
13:30
Live With Lucy Hockings
14:00
Impact
14:30
Impact
14:45
Sport Today
15:00
Impact
15:30
Talking Business with Aaron Heslehurst
16:00
Impact
16:30
Worklife India
17:00
World News
17:30
World Business Report
17:45
Sport Today
18:00
World News
18:30
BBC Focus on Africa
19:00
World News Today
19:30
In Business Africa
20:00
World News Today
20:30
The travel show
21:00
World News Today
21:30
Sport Today
22:00
World News Today
22:30
Our world
23:00
BBC World News America
23:30
BBC World News America
0:00
World News
1:00
World News
1:30
Click
2:00
World News
2:10
Reporters
2:30
Follow the Food
3:00
World News
3:30
Made on Earth
4:00
World News
4:30
The travel show
Geen programmering
5:20
Tip
Tussen kunst en kitsch
6:05
Tip
Seven worlds, one planet
6:55
Op weg: Hunebed Highway
7:20
De laatste 24 uur
8:00
Tip
Verborgen verleden van Nederland
8:50
EenVandaag
9:20
De wereld draait door
10:10
Nieuwsuur
10:50
Op1
11:50
Tijd voor MAX
12:35
Tip
Langs de Rijn
13:15
Floortje naar het einde van de wereld
14:00
Niet zonder ons
14:45
Tip
Over mijn lijk
15:35
TV monument
16:25
Tip
2 voor 12
17:00
Kook mee met MAX
17:15
Meldpunt
17:40
BinnensteBuiten
18:05
Typisch
18:30
First dates
19:15
Vier handen op één buik
20:00
Below the surface
20:45
The Savages
21:40
Borgen
22:40
Tip
Vera
Geen programmering