TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

BVN

TV 5

Ziggo Sport Select

Geen programmering
6:05
F.C. De Kampioenen
6:35
EenVandaag
7:00
Kook mee met MAX
7:15
VRT Journaal
7:45
Uit mijn keuken
8:30
NOS Journaal
8:55
Weerbericht Europa/Afrika
9:00
De Columbus
9:50
De slimste mens
10:35
Nieuwsuur
11:05
Weerbericht Amerika/Caraïben
11:10
Jinek
12:05
Tip
Keuringsdienst van waarde: Terug naar de basis
12:30
De stoel
12:40
Iedereen beroemd
13:00
VRT Journaal
13:35
Therapie
14:10
2 voor 12
14:50
MAX Geheugentrainer
15:05
NOS Journaal
15:25
BinnensteBuiten
15:50
Sterke verhalen
16:25
Sesamstraat
16:40
Sesamstraat: 10 voor ...
16:50
Het klokhuis
17:05
Checkpoint
17:30
Switch
18:00
F.C. De Kampioenen
18:30
EenVandaag
19:00
Kook mee met MAX
19:15
VRT Journaal
19:45
Tip
Uit mijn keuken
20:30
NOS Journaal
20:55
Weerbericht Europa/Afrika
21:00
Sterren muziekfeest op het plein
21:55
De slimste mens
22:40
Nieuwsuur
23:15
Weerbericht Amerika/Caraïben
23:20
Jinek
0:10
Toren C
0:35
De stoel
0:45
Iedereen beroemd
1:00
VRT Journaal
1:35
Therapie
2:10
2 voor 12
2:50
MAX Geheugentrainer
3:05
NOS Journaal
3:25
BinnensteBuiten
3:50
Sterke verhalen
4:25
Sesamstraat
4:40
Sesamstraat: 10 voor ...
4:50
Het klokhuis
5:05
Checkpoint
5:30
Switch
Geen programmering
4:00
Journal TV 5
4:20
Météo
4:23
Shamengo, les pionniers du nouveau monde
4:26
Cut
4:52
Un livre, un jour
4:54
C dans l'air
6:00
Journal TV 5
6:10
L'invité
6:18
Météo
6:21
Un jour sur terre
6:29
Télématin
6:53
Le Court du Jour, à la fraîche
6:58
La minute nature
7:00
Télématin
7:27
Un livre, un jour
7:30
Télématin
7:46
L'invité
7:55
Vestiaires
8:00
Journal radio Canada
8:26
Journal TV 5
8:39
Loup
8:47
Geronimo Stilton
9:11
Zak Storm
9:34
Monte-Carlo Riviera Chik
10:00
Passe-moi les jumelles!
10:27
Shamengo, les pionniers du nouveau monde
10:30
Cut
10:55
Parents mode d'emploi
11:00
Journal TV 5
11:15
Météo
11:18
Plus belle la vie
11:43
La minute nature
11:45
Tout le monde veut prendre sa place
12:32
La quête des vents
13:25
La fabrique culturelle.tv
13:30
Journal belge
13:59
Noces rouges
14:46
Noces rouges
15:39
10 KM POG
15:53
Îles du monde
15:59
Un si grand soleil
16:22
Shamengo, les pionniers du nouveau monde
16:25
Questions pour un champion
16:56
Passe-moi les jumelles!
18:00
64 minutes, le monde en français
18:26
Météo
18:30
L'invité
18:39
Tip
Péril en la demeure
20:16
Punchline
20:25
À ciel ouvert
20:30
Journal France 2
20:58
Météo
21:01
Marjorie
22:26
Le Journal de la RTS
22:53
Météo
22:56
Devoir d'enquête
0:25
Journal d'Afrique
0:51
Acoustic
1:18
Festival Rock en Seine
2:46
Journal TV 5
3:06
Monsieur Malakian, vie, mort et résurrection d'Henri Verneuil
Geen programmering
Geen programmering
7:00
ATP World Uncovered
7:30
UEFA Champions League Hoogtepunten
8:00
UEFA Champions League Hoogtepunten
8:30
Rugby World Cup
9:30
UEFA Champions League Hoogtepunten
10:00
UEFA Champions League Hoogtepunten
10:30
ATP World Uncovered
11:00
European Tour
13:00
The Inside Line
13:30
Voetbal (samenvatting)
13:45
UEFA Champions League Hoogtepunten
14:15
UEFA Champions League Hoogtepunten
14:45
The Short List
15:15
The Short List
15:45
Temples of Sports
16:15
ATP World Uncovered
16:45
Track & Field
17:15
EK Volleybal 2019 (dames)
19:40
Premier League World
20:10
Inside Ajax
20:40
Voetbal (samenvatting)
20:50
Premier League
23:00
EK Volleybal 2019 (dames)
23:30
Formule 1
0:30
Inside Serie A
1:00
Inside Ajax
1:30
Premier League World
2:00
EK Volleybal 2019 (dames)
2:30
ATP World Uncovered
3:00
Track & Field
3:30
Inside Serie A
4:00
UEFA Champions League Hoogtepunten
4:30
UEFA Champions League Hoogtepunten
5:00
Homage
5:30
Homage
6:00
Homage
6:30
Homage