TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1 Extra

BVN

TV 5

7:50
Spoorloos
8:40
Tip
Op weg: Hunebed Highway
9:10
EenVandaag
9:35
De wereld draait door
10:25
Nieuwsuur
11:05
Op1
12:05
Tijd voor MAX
12:50
Natuur op 2
13:40
De geknipte gast
14:00
Spoorloos extra
14:45
Wie denk je wel dat je bent
15:25
Andere tijden sport
16:00
Tip
Verborgen verleden
16:45
Per seconde wijzer
17:10
Blauw bloed
17:45
BinnensteBuiten
18:10
Typisch
18:35
First dates
19:20
Tip
Victoria
20:05
Morden i Sandhamn
22:05
Blinded
22:45
Tip
Greyzone
23:30
Tip
Killing Eve
Geen programmering
7:45
De wereld draait door
8:35
NOS Journaal
8:55
Weerbericht Europa/Afrika
9:00
Niet zonder ons
9:45
Zembla
10:20
Nieuwsuur
11:00
Weerbericht Amerika/Caraïben
11:10
Op1
12:05
Opsporing verzocht
12:10
Met het mes op tafel
12:40
Iedereen beroemd
13:00
VRT Journaal
13:35
Vandaag
14:30
Tip
Net ff anders
15:10
NOS Journaal
15:25
BinnensteBuiten
15:50
Tijd voor MAX
16:30
Sesamstraat
16:45
Het klokhuis
17:05
Hip voor nop
17:30
Blokken
17:55
Thuis
18:20
EenVandaag
18:45
Dagelijkse kost
19:00
VRT Journaal
19:45
De wereld draait door
20:35
NOS Journaal
20:55
Weerbericht Europa/Afrika
21:00
Floortje terug naar het einde van de wereld
21:55
Politie 24/7
22:40
Nieuwsuur
23:15
Weerbericht Amerika/Caraïben
23:20
Op1
0:25
3 op reis
0:55
Iedereen beroemd
1:00
VRT Journaal
1:35
Vandaag
2:30
Tip
Net ff anders
3:10
NOS Journaal
3:25
BinnensteBuiten
3:50
Tijd voor MAX
4:30
Sesamstraat
4:45
Het klokhuis
5:05
Hip voor nop
5:30
Blokken
5:55
Thuis
7:47
L'invité
7:56
Vestiaires
8:00
Journal radio Canada
8:27
Journal TV 5
8:40
Les Maternelles d'Afrique
9:05
Une brique dans le ventre
9:29
Curieux Bégin
9:56
La recette de Guy Martin
10:00
Littoral
10:27
Un livre, un jour
10:29
Ricardo
10:51
Pays et marchés du monde
11:00
Journal TV 5
11:14
Météo
11:18
Plus belle la vie
11:44
La minute urbaine
11:45
Tout le monde veut prendre sa place
12:29
Hexagone
13:22
Tendance XXI
13:30
Journal belge
13:59
La grande librairie
15:31
A bon entendeur
15:59
Un si grand soleil
16:23
Expédition - Passage du nord-ouest
16:29
Questions pour un champion
17:00
Infrarouge
17:53
Clin d'oeil sur le monde
17:58
Tour du Rwanda : la minute du jour
18:00
64 minutes, le monde en français
18:23
Le journal de l'économie
18:26
Météo
18:29
L'invité
18:38
Meurtres à Dunkerque
20:15
L'art et la matière
20:30
Journal France 2
20:56
Météo
21:00
Objectif Monde
22:35
Le Journal de la RTS
23:02
Météo
23:06
Double je
0:01
Double je
0:55
Journal d'Afrique
1:21
Le Tour du Rwanda
1:35
Temps présent
2:25
Journal TV 5
2:46
Météo
2:49
Hexagone
3:41
#chicenvf
3:55
La recette de Guy Martin
Geen programmering